سید مهدی فرشادان، دکتر فرشادان، نماینده مجلس سنندج؛ نماینده کامیاران،نماینده دیواندره، مجلس شورای سالامی سنندج انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی، کردستان،دکتر مهدی فرشادان، نماینده مجلس سنندج

سایت دکتر سید مهدی فرشادان

پایگاه اطلاع رسانی نماینده منتخب مردم شهرستانهای سنندج ،کامیاران و دیواندره

اخبار

در گفتگو با خانه ملت مطرح شد انتقاد نماینده کردستان از شیوه فعلی اجرای قانون هدفمندی یارانه ها / اجرای صحیح هدفمندی تا پایان دولت یازدهم محقق نمی‌شود

انتقاد نماینده کردستان از شیوه فعلی اجرای قانون هدفمندی یارانه ها / اجرای صحیح هدفمندی تا پایان دولت یازدهم محقق نمی‌شود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با انتقاد از شیوه فعلی اجرای قانون هدفمندی یارانه ها، گفت: اجرای صحیح قانون هدفمندی تا پایان دولت فعلی محقق نمی شود.

فرشادان تاکید کرد: ضرورت اخذ استعلام های دقیق افراد برای ارایه دسته چک/ رشد ۶۰ درصدی چک های برگشتی فاجعه است

ضرورت اخذ استعلام های دقیق افراد برای ارایه دسته چک/ رشد ۶۰ درصدی چک های برگشتی فاجعه است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با ابراز نگرانی از رشد چشمگیر چک های برگشتی در سال های اخیر، گفت: ارایه دسته چک به افراد باید با در نظر گرفتن صلاحیت مالی آن ها و استعلام های دقیق انجام شود.

دکتر فرشادان تاکید کرد: ضرورت ورود جدی تر نمایندگان مجلس به بُعد نظارتی وظایف

ضرورت ورود جدی تر نمایندگان مجلس به بُعد نظارتی وظایف

دکتر سیدمهدی فرشادان با بیان اینکه نمایندگان مجلس باید به بُعد نظارتی وظایف خود توجه بیشتری داشته باشند، گفت: نظارت جدی بر اجرای قانون از بسیاری مشکلات حوزه اجرایی پیشگیری می کند.

دکتر سیدمهدی فرشادان در جمع مردم نایسر: براساس تعهد زمان انتخابات دفتر ارتباط مردمی نایسر را راه اندازی می کنیم/آسفالت کوچه ها و خیابان های نایسر در دستور کار شهرداری

براساس تعهد زمان انتخابات دفتر ارتباط مردمی نایسر را راه اندازی می کنیم/آسفالت کوچه ها و خیابان های نایسر در دستور کار شهرداری

دکتر سیدمهدی فرشادان با بیان اینکه براساس تعهد زمان انتخابات دفتر ارتباط مردمی نایسر را در آینده نزدیک راه اندازی می کنیم، گفت: پیگیری مطالبات ساکنان نواحی منفصل شهری همچون نایسر که از لحاظ امکانات خدماتی رفاهی در محدودیت هستند را در دستور کار خود قرار داده ام.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران: ساختار شهری در حسن آباد شکل نگرفته است / هزینه و عوارض شهری از مردم اخذ اما خدمات در حد شهر به آنان ارائه نمی شود

ساختار شهری در حسن آباد شکل نگرفته است / هزینه و عوارض شهری از مردم اخذ اما خدمات در حد شهر به آنان ارائه نمی شود

دکتر سیدمهدی فرشادان با بیان اینکه متاسفانه ساختار شهری در ناحیه منفصل "حسن آباد" تاکنون شکل نگرفته است، گفت: هزینه و عوارض شهری از مردم اخذ، اما خدمات در حد شهر ارائه نمی شود.

دکتر سیدمهدی فرشادان: پافشاری برخی مدیران بر مواضع غیرمنطقی موضع گیری نمایندگان را در پی دارد

پافشاری برخی مدیران بر مواضع غیرمنطقی موضع گیری نمایندگان را در پی دارد

دکتر سیدمهدی فرشادان با بیان اینکه نمایندگان مردم در خانه ملت و مدیران دولت موظف به تعامل با یکدیگر برای خدمت رسانی بیشتر به جامعه هستند، گفت: تعامل مثبت مدیران اجرایی و نمایندگان یک ضرورت است نه انتخاب!

نماینده مردم کردستان در مجلس: دستگاه های دولتی برای زدودن محرومیت از چهره کردستان تلاش کنند

دستگاه های دولتی برای زدودن محرومیت از چهره کردستان تلاش کنند

نماينده مردم سنندج، ديواندره و كامياران در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به ضرورت توجه بيشتر دستگاه ها و نهادهاي دولتي براي زدودن محروميت تاريخي از چهره كردستان، اظهار داشت: كيفيت توسعه و توسعه يافتگي در استان كردستان بسيار پايين است و نمايندگان در سطح ملي تمام تلاش خود را خواهند كرد تا از تمام امكانات كشور به نفع استان استفاده كنند.

دکتر فرشادان: مدیران آموزش وپرورش از ورودبه حاشیه های سیاسی پرهیزکنند/برخی مدیران تنهابه ژست مدیریت اکتفا می کنند!

مدیران آموزش وپرورش از ورودبه حاشیه های سیاسی پرهیزکنند/برخی مدیران تنهابه ژست مدیریت اکتفا می کنند!

دکتر سیدمهدی فرشادان با بیان اینکه هرچند بسیاری از سیاستمداران کشور از مجموعه آموزش و پرورش رشد یافته اند اما تصمیمات مرتبط با حوزه دانش آموزی نباید با سیاست مرتبط گردد، گفت: مدیران آموزش و پرورش باید از ورود به مسایل و حاشیه های سیاسی پرهیز کنند.

دکتر فرشادان: کردستان برای رسیدن به توسعه نیازمند مدیران فعال و جسور است

کردستان برای رسیدن به توسعه نیازمند مدیران فعال و جسور است

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره گفت: استان کردستان برای رسیدن به توسعه و اشتغال پایدار، نیازمند مدیران فعال و جسور است.

دکتر فرشادان: بنای دولت در مرکز تعامل با نمایندگان است/برخی تغییرات سیاسی در کردستان نتیجه عدم مشورت پذیری است

بنای دولت در مرکز تعامل با نمایندگان است/برخی تغییرات سیاسی در کردستان نتیجه عدم مشورت پذیری است

دکتر سیدمهدی فرشادان با بیان اینکه دولتمردان یازدهم در مرکز، فضای تعاملی خوبی را با نمایندگان ملت برقرار کرده اند، گفت: متاسفانه برخی تغییرات سیاسی که به روند توسعه پایدار کردستان ضربه زده، نتیجه عدم مشورت پذیری مدیران استانی است.

گالری تصاویر و فیلم ها

کردستان در آیینه مطبوعات